יום ראשון, 24 במאי 2015

הכל על מדפסות משולבות


מדפסות משולבות, בין אם מדובר במדפסות לייזר או מדפסות הזרקת דיו, הן מדפסות המשלבות מספר פונקציות במכשיר אחד:  הדפסה, סריקה, מכונת צילום ופקס. המדפסות המשולבות חוסכות במקום רב והן שימושיות מאוד במשרדים רבים, בשל החיסכון במקום, פשטות ההפעלה ויעילות השירות. מומחי חברת כחילה פתרונות הדפסה, החברה הותיקה והמובילה בארץ למחזור מוצרי הדפסה, מפרטים על הפונקציות השונות של המדפסת המשולבת.

הדפסה במדפסת משולבת

ישנן מדפסות משולבות הפועלות בשיטה החדישה של הלייזר וישנן כאלה שפועלות בשיטה הותיקה של הזרקת דיו. מדפסות בהזרקת דיו זולות יותר אך איטיות יותר, ולכן מתאימות בעיקר למשרדים קטנים או לשימוש ביתי. הבדל קריטי נוסף הוא במבנה המדפסת, ויש לשים לב שמבנה המדפסת וכיוון הזנת הדפים ופליטתם מתאים למיקום המיועד לה.

פונקצית הצילום

מדפסות משולבות מכילות בתוכן, כאמור, גם את הפוקנציה של צילום מסמכים במקום מכונת הצילום המסורתית. בחלק מהמדפסות הצילום נעשה כמו במכונת צילום רגילה - על ידי הזנת דפים אוטומטית, ובחלק מהמדפסות יש להזין את הדפים המצולמים בצורה ידנית, עמוד אחרי עמוד, בדומה למכשירי הפקס.

סריקה

פונקציית הסריקה במדפסות המשולבות נעשית בדומה לצילום, אך יש צורך לבחור באופציית שמירת קבצים. שימו לב שגם את הסורק יש להתאים לצרכיכם - שחור לבן או צבעוני, מהירות סריקה, והתוכנה בה נשמרים הקבצים הם הפרמטרים שיש לבדוק טרם הרכישה.

הפקס

אמנם, בעידן האימייל ישנו פחות צורך בפקס, אך עדיין הוא משמש אותנו לצרכים משרדיים לעיתים קרובות. במדפסות הלייזר החדישות ניתן להשתמש בפקס בצורת טלפון-פקס רגיל או שליחת פקס היישר מקבצי המחשב, ויש להן אופציות לספר טלפונים, תזמון שליחת הפקסים ועוד.

רגע לפני שאתם קונים מדפסת משולבת 

כאמור, מדפסות משולבות הן מוצר נדרש וחסכוני בכל משרד ונפוצות גם בשימוש ביתי.  שימו לב שאתם רוכשים את המדפסת מבית עסק אמין ואחראי, שיש לו מוניטים וניסיון בתחום, כדי להבטיח שתקבלו את המוצרים הטובים ביותר, את השירות הטוב ביותר, וכמובן - אחריות ברת תוקף על המכשיר.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה